Portugal is not a small country

Termíny představení

 
Rezervace vstupenek
 
Hotel Europa

 

Režie a interpretace André Amálio / Asistent režie/Choreografie Tereza Havlíčková / Hudební interpretace Pedro Salvador / Scénografie Pedro Silva / Produkce Hotel Europa

 

Cena vstupenek 250 Kč / 150 Kč

 

Představení ztvárňuje a velmi originálním způsobem vypráví pravdivé příběhy Portugalců žijících v afrických  koloniích. V roce 1974 skončilo nejdelší evropské koloniální impérium, které trvalo 500 let, a zároveň se v Portugalsku po 48 letech rozpadla fašistická diktatura. Přes 800 tisíc Portugalců se po revoluci muselo z Afriky do Portugalska vrátit. Byli nazváni “Retornados” a dodnes mnozí toto označení „nosí“. Tehdejší portugalskou společností nebyli dobře přijati, byli spojováni s fašismem
a kolonializmem a dodnes je toto téma stále ještě tabu. Jaký byl život
v koloniální Africe (Angola, Mosambik) a jak se žilo po revoluci
v Portugalsku? Toto dokumentární představení vychází z pravdivých rozhovorů s “Retornados” a je kritickou reflexí kolonializmu, studií identity a hledáním pravdy.


Hotel Europa je umělecká skupina, kterou založili André Amálio (PT) a Tereza Havlíčková (CZ) během Magisterkého studia MA Performance Making na Goldsmiths University v Londýně. Hotel Europa zkoumá hranice mezi tancem, performance art a divadlem a představení tvoří formou spolupráce. Momentálně se skupina zabývá hlavně autobiografickými tématy, dokumentárním divadlem a vytváří tak představení, která umožňují divákům cestovat v čase a v historii, skrz různé kultury a žánry.

 


Web: www.hoteleuropatheatre.com

Trailerhttps://vimeo.com/hoteleuropa

Toto představení je podpořeno: Fundação Calouste Gulbenkian, Largo Residências, Liberdade Provisória a Teatro do Silêncio.

 

 

————

REZERVACE VSTUPENEK

Po odeslání formuláře se vám zobrazí informace o jeho odeslání. Pokud objednáváte vstupenky v čase mimo otevírací dobu pokladny, přijde vám potvrzení rezervace / včetně informace o délce jejího trvání/, až bude pokladna otevřena a pokladní zpracuje váš požadavek. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. Vstupenky na toto představení není možné platit přes účet, pouze v hotovosti. Před odesláním formuláře prosím zkontrolujte termín, na který vstupenky objednáváte !!!

 

Rezervace vstupenek

 

Kontaktní údaje

 

Představení

 

Platba

 
100+11 = ?

pole označená (*) jsou povinná

 

Program představení

ZABÍT DRAKA

19:30 | Divadlo Marianny Arzumanové DNES

TOO CLOSE TO THE SUN

19:30 | Teatr Novogo Fronta ST 27.9.

KONCERT – JAREK NOHAVICA

20:00 | | VYPRODÁNO ČT 28.9.

Žiju, aby žili

19:30 | Společnost Dr. Krásy PÁ 29.9.

MIKULÁŠOVY PRÁZDNINY

15:00 | Kašpar NE 1.10.

RŮŽE PRO ALGERNON

10:30 | Kašpar PO 2.10.
plánovaná představení

Newsletter
100+11 = ?

Kontakty

Adresa:
Celetná 17
110 00 Praha 1

Tel.:
Mobil:
E-mail:
222 326 843
608 327 107

všechny kontakty

 


facebook