Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  MAJOVÝ TROJBOJ

  family friendly!

  Sobotní dopoledne bude i letos věnováno rodičům s dětmi. Vezměte své ratolesti a přijďte se společně podívat na kouzelné stínové loutkové představení Skřítci, zahrát si dobrodružnou hru plnou zábavných úkolů a kreativně se vyřádit v naší tvořivé dílně! To vše se ukrývá pod názvem Májový trojBOJ. Program je vhodný pro děti ve věku 3 až 10 let.

  Pozor, kapacita všech částí programu je omezená neváhejte tedy a přihlaste své dítko co nejdříve! 🙂

  Cena 150,- Kč zahrnuje vstupenku na divadelní představení, kreativní dílnu, překvapení na konci dobrodružné hry a drobné občerstvení.

  Máte více ratolesti? Vezměte je s sebou všechny! Letos máme akci 3+1 dítě zdarma! Ne, že bychom rozdávali děti, ale při koupi tří vstupenek na Májový trojBOJ od nás máte čtvrtou jako dárek 😉

  Cena vstupenek 150 Kč (děti), dospělý doprovod vstupné neplatí.

   

   

   

  REZERVACE VSTUPENEK

  Po odeslání formuláře se vám zobrazí informace o jeho odeslání. Pokud objednáváte vstupenky v čase mimo otevírací dobu pokladny, přijde vám potvrzení rezervace / včetně informace o délce jejího trvání/, až bude pokladna otevřena a pokladní zpracuje váš požadavek. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. Vstupenky na toto představení není možné platit přes účet, pouze v hotovosti. Před odesláním formuláře prosím zkontrolujte termín, na který vstupenky objednáváte !!!

   

  Novinky

  Všechny novinky