Divadlo v Celetné Toggle

Detektor lži

Vasilij Sigarev Jakub Špalek

Aby se Naděžda Petrovna dozvěděla, kde její manžel schoval peníze, pozve domů hypnotizéra. Manžel však v „transu“ sdělí i svá další tajemství a začnou se dít věci…

 

Premiéra 7. června 2009

Délka představení 1.50 hod s přestávkou
Počet repríz 89

Cena vstupenek 345 Kč / 225 Kč / 165 Kč do 14ti let
Kašpar first moment

 

Herci

Tým

 • Tereza Krčálová

  Překlad

 • Daniel Fikejz

   Hudba

 • Karel Špindler

  Scéna

 • Johana Krůfová

  Kostýmy

 • Studio Najbrt

  Grafické návrhy

 • Adam Holý

  Fotografie k programu

 • Jakub Frey

  Fotografie z představení

“"Kašpar na závěr sezony připravuje další premiéru. Autor je mladý ruský dramatik, v únoru jsme uvedli s úspěchem jeho hru Černé mléko – drsný příběh o zázraku na jednom zapomenutém ruském nádraží. Tenhle text je jiný – žánrově jde o komedii, ale jestli se budete smát, to opravdu nevím… Drsnost, syrovost, krutost – a zároveň jasné komické situace – z toho je umíchán tenhle nový Kašparův ruský koktejl… - tak nám držte palce a třeba nashledanou na Detektoru."                             ”

Jakub Špalek

“„Pokud jde o hru samotnou, je již od prvních okamžiků zřejmé, jak velké a pravdivé zrcadlo nastaví dnešním vztahům ve společnosti a jak bude pomalu humorně odhalovat neduhy manželského soužití. I když se o Sigarevových hrách traduje, že jsou bezvýchodné, je Detektor lži pravděpodobně světlou výjimkou, protože onen zmiňovaný východ se v představení nakonec přece jenom možná vyrýsuje. (...) O tom, jestli dokáže Detektor lži pobavit, není pochyb; navíc ještě přinutí diváka se zamyslet na tím, jestli není lépe skoncovat s tíživou minulostí a začít znovu.“”

Milan Kájínek/ Velkaepocha.cz

Novinky

Všechny novinky