Divadlo v Celetné Toggle

LEDNOVÉ NOVINKY KAŠPARU, HOSTŮ CELETNÉ I BYTOVÉHO DIVADLA !

AUDIENCE A MEJDAN NA ZAČÁTEK ROKU
Zcela výjimečně se Havlova Audience vrací z Bytového divadla do Celetné – a to pro jediný večer, kdy se chystáme společně s Vámi ještě trochu oslavit příchod nového roku. A tak po představení za barem pouští Vaněk Jan Potměšil hudební pecky 80. a 90. let a točí pivo a Sládek Jakub Špalek nalévá domácí rozmarné kořalky – happy new year!

KLUB RVÁČŮ ZNOVU V CELETNÉ
Po úspěšných představeních v září a v říjnu 2014 se opět podařilo dát tu spoustu herců dohromady a tak Ústecký Činoherák znovu v Celetné se svou zcela kultovní inscenací!

KAŠPAR – OSIŘELÝ ZÁPAD – PREMIÉRA!
Po veřejných zkouškách na konci listopadu a předpremiéře v prosinci se nová inscenace Kašparu utká o Vaši přízeň – tak ať Vám tenhle doušek svérázného irského humoru přijde vhod!

HELVEROVA NOC SE VRACÍ
Jedna z nejkrásnějších inscenací spolku Kašpar (aspoň tak se o ní často mluvilo) se vrací na repertoár. Po derniéře v Celetné (únor 2014) se jako další titul objevuje v Bytovém divadle Ferdinanda Vaňka. Bude to první titul z programové řady Kašpar.noir v tomto ultra komorním prostoru…

IRENA A IRINA – NOVÍ HOSTÉ CELETNÉ
Od ledna tu máme nového stálého hosta – projekt Too Close to the Sun vznikl pod taktovkou Iriny Andreevy (Teatr novogo fronta) a propojuje poetiku fyzického divadla, živou hudbu, step a zpěv. Za mikrofonem Irena Kristeková. Vauuu!

VESELÉ SKOKY VZÁCNĚJŠÍ
Pokud si všimnete, že Veselé skoky hrají v měsíci méně představení, pak vězte, že se tak děje záměrně a znamená to pouze to, že budou v budoucnu vzácnější… Ale hrát chtějí rozhodně dál.

MILENA BUDE MÍT ČASTĚJI PROBLÉM
One woman show mladé, krásné, šikovné atd. Šárky Vaculíkové tu mělo v listopadu premiéru a evidentně se jí v Celetné zalíbilo…

PLES V KAŠPAŘE 2015 – NAROZENINY NA TANEČNÍM PARKETU!
Na závěr lednových novinek mi dovolte, abych Vás již teď upozornil na fakt, že v březnu 2015 spolek Kašpar opět pořádá Ples a slavit bude 25 let od svého vzniku! (Předprodej na březen začíná 20. ledna.)

 

Za Divadlo v Celetné Jakub Špalek

Novinky

Všechny novinky