Divadlo v Celetné Toggle

KAŠPAR NA KAŠPERKU 2016

Letos opět / již pošestnácté/ vyráží spolek Kašpar na hrad Kašperk, aby nabídl divákům nevšední zážitek – legendární příběhy ve skvělém nastudování v jedinečném prostoru hradního paláce.
Letos přiváží hned tři inscenace…

29. – 31. července / 21.00     ROMEO A JULIE

2. – 4. srpna / 21.00                CYRANO

5. – 7. srpna / 21.00                 OTHELLO

 

Autentické prostory zříceniny hradního paláce dokážou bez nadsázky diváky a účinkující spojit v jeden harmonický celek. To vše i díky tomu, že na Kašperk není potřeba převážet divadelní scénu. Přirozenou scénou divadelních představení se stávají autentické prostory bývalého paláce a hradní věže.
Jedná se o nejstarší části hradu ze 14. století, které nebyly nikdy přestavovány. Historické kamenné zdi místy se zbytky omítky, otvory s kamenným ostěním nebo třeba skvělá akustika, blízký kontakt s divákem, to vytváří jedinečnou atmosféru, propojenía porozumění mezi autory, herci a diváky. Příběh se stává jaksi ještě pravdivějším. Zkrátka jedná se o výjimečný zážitek.

Doporučujeme divákům přijít včas, protože po zahájení představení již nebude možné dostat se do hlediště!

Počítejte prosím s časovou rezervou cca 25 minut na přesun z parkoviště na hrad (parkoviště je vzdáleno 1200 m od hradu). Lesní úsek cesty od parkoviště na hrad bude osvětlen.

O představení bývá velký zájem, doporučujeme včasné zakoupení vstupenek !!!

Cena vstupenek – v předprodeji 275 Kč, na místě v den představení 350 Kč

 

PRODEJ VSTUPENEK V CELETNÉ JE V TUTO CHVÍLI UKONČEN, OBRACEJTE SE, PROSÍM, PŘÍMO NA HRAD KAŠPERK !!!

webové stránky hradu Kašperk

Novinky

Všechny novinky