Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Kašpar First Moment na měsíc SRPEN!

  PŘI VČASNÉM NÁKUPU LÍSTKŮ SLEVA AŽ 40% na všechna představení spolku Kašpar, vyjma zlevněných představení Slovácko se nesúdí – veřejná zkouška, premiéra a reprízy 24. a 25. srpna 

  Lístky s touto slevou je možné koupit na představení spolku Kašpar ode dne zahájení předprodeje / 20.5. / až do posledního dne měsíce června  / 30.6. / – do konce otevírací doby pokladny.

  V poslední době je stále častějším jevem rozhodování o návštěvě divadla na poslední chvíli. Ano – doba se zrychlila atd. – je to pochopitelné, ale pro divadlo trochu nešťastné. Pro nás má velkou cenu divák, který si vědomě vybere titul a udělá si na nás čas. Učiní tak v klidu, s rozmyslem, po výběru z našeho měsíčního repertoáru a ohlídá si termín představení. Proto zavádíme tuto novinku – Kašparův first moment. Takže, velevážený náš diváku, otevři si vždy 20. dne v měsíci náš program na měsíc přespříští, vyber si, co by si nejraději viděl, zkus to sladit se svým diářem a pokud ti ani pak nic nebrání, rychle si kup lístky. Ty budeš potěšen nízkou cenou a my nadšeni z takto rozhodnutých diváků! Díky za pozornost a brzy na viděnou!

  Za všechny Kašpary Jakub Špalek

  Abyste mohli tuto výhodnou cenu využít, je nutné si vstupenky vyzvednout do 28. června v pokladně divadla. 

  U plateb na účet je možné slevu uplatnit při rezervaci do 30. června na našich webových stránkách a platbě nejpozději do 3. července s následným vyzvednutím vstupenek před představením. Při on-line nákupu vstupenek na internetu platí sleva při rezervaci/ platbě platební kartou do 30. června.

  !!!Kompletní informace žádejte na pokladně!!!

  Po tomto termínu nárok na slevu zaniká.

  Rezervace trvá do data uvedeného v potvrzení pokladnou a stává se platnou až tímto potvrzením. Pokud rezervované vstupenky nejsou v dané lhůtě vyzvednuty, rezervace propadá a vstupenky se automaticky vrací zpět do prodeje.

   

  CENA VSTUPENEK SE SLEVOU KAŠPAR FIRST MOMENT

  Rozmarné léto, Rozmarné léto – bonus 270 Kč / 180 Kč

   

  Slovácko sa nesúdí 215 Kč / 135 Kč

   

  Cena vstupenek pro děti do 14ti let na všechna představení Kašparu 100 Kč

  CENA VSTUPENEK BEZE SLEVY – srpen 2018

  Rozmarné léto, Rozmarné léto – bonus  450 Kč / 290 Kč

   

  Slovácko sa nesúdí 345 Kč / 225 Kč

   

  Cena vstupenek pro děti do 14ti let na všechna představení Kašparu 165 Kč

  Novinky

  Všechny novinky